Szukaj

Przygodę z olejem tłoczonym na zimno rozpocząłem w roku 2017 gdzie olej tłoczyłem prostym domowym urządzeniem na potrzeby własnej rodziny.

W momencie gdy na własnym organizmie odczuliśmy dobroczynne działanie olejów tłoczonych na zimno i ich wpływ na zdrowie i samopoczucie postanowiłem tym dobroczynnym produktem podzielić się z innymi.

I tak w roku 2019 zakład produkcji oleju tłoczonego na zimno „Olej Domowy” Artur Czarniecki dostał pozytywną decyzje służb sanitarnych i rozpoczął promowanie oleju tłoczonego na zimno.

Tak więc oddaję w Państwa ręce olej roślinny tłoczony na zimno najwyższej jakości, produkowany w tradycyjny domowy sposób.
Dzięki temu, że olej nie jest oczyszczany, filtrowany, rafinowany, zachowuje swoje naturalne właściwości odżywcze i charakteryzuje się wyrazistym smakiem i kolorem.

Po naturalnym procesie sedymentacji olej trafia w ciemne buteleczki i jest przechowywany w warunkach chłodniczych. Ten sposób zachowania ciągu chłodniczego gwarantuje to że produkt który oddajemy w Państwa ręce jest świeży w pełni naturalny i zachowuje swoje cenne właściwości.

Produkowany w tradycyjny,
domowy sposób, zachowując swe naturalne właściwości

iconNajnowsze opinie

Wszystko jest perfekcyjne. Polecam!
Peter Dre
Rated 4 out of 5
Zamówiłem w piątek wieczorem, a w poniedziałek o 12:30 paczka była u mnie. Nigdy nie spotkałem się z tak szybką realizacją zamówień.
Piotr D.
Rated 5 out of 5
W zamówieniu był mały błąd. W zamian otrzymałem właściwą kolejność i mogłem zatrzymać dla siebie niewłaściwą.
Andrzej Zieliński
Rated 5 out of 5
Polecam. Olej pierwsza klasa.
Tymek Ty
Rated 5 out of 5
Wróć na górę
Produkt został dodany do Twojego koszyka